D3V3F4U10LP-7 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Littelfuse Inc.
Op voorraad: 50.075
Gegevensblad
5V (nom.) Klem 5A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage U-DFN2510-10
D3V3F4U10LP-7
Productnummer DigiKey
D3V3F4U10LP-7DITR-ND - Tape & Reel (TR)
D3V3F4U10LP-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
D3V3F4U10LP-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
D3V3F4U10LP-7
Beschrijving
TVS DIODE 3.3VWM 5V UDFN251010
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
D3V3F4U10LP-7 Modellen
Categorie
Vermogen - piek puls
30W
Fabr.
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Capaciteit bij frequentie
0,5pF @ 1MHz
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Type
Zener
Soort
Automotive
Unidirectionele kanalen
4
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - sper doorslag (typ.)
3,3V (max.)
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - doorslag (min.)
5,5V
Verpakking / doos
10-UFDFN
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
5V (nom.)
Apparaatpakket leverancier
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
5A (8/20µs)