D60V0L4B10LP-7
Productnummer DigiKey
D60V0L4B10LP-7DITR-ND - Tape & Reel (TR)
D60V0L4B10LP-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
D60V0L4B10LP-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
D60V0L4B10LP-7
Beschrijving
TVS DIODE 60VWM 125VC UDFN251010
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
125V Klem 2A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage U-DFN2510-10
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
D60V0L4B10LP-7 Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
2A (8/20µs)
Fabr.
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij frequentie
10pF @ 1MHz
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Unidirectionele kanalen
4
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
60V
Verpakking / doos
10-UFDFN
Spanning - doorslag (min.)
65V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
125V