DMC4047LSD-13
Productnummer DigiKey
DMC4047LSD-13DITR-ND - Tape & Reel (TR)
DMC4047LSD-13DICT-ND - Cut Tape (CT)
DMC4047LSD-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DMC4047LSD-13
Beschrijving
MOSFET N/P-CH 40V 7A/5.1A 8SO
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 40V 7A, 5,1A 1,3W Opbouwmontage 8-SO
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DMC4047LSD-13 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,4V @ 250µA
Fabrikant
Diodes Incorporated
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
19,1nC @ 10V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1060pF @ 20V
Status onderdeel
Actief
Vermogen - max.
1,3W
Technologie
MOSFET (metaaloxide)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Configuratie
N- en P-kanaal
Type montage
Opbouwmontage
FET-kenmerk
Logic level-poort
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
40V
Apparaatpakket leverancier
8-SO
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
7A, 5,1A
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
24mOhm @ 6A, 10V