DMN10H220LQ-7 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Panjit International Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
Nexperia USA Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Taiwan Semiconductor Corporation
N-kanaal 100 V 1,6 A (Ta) 1,3W (Ta) Opbouwmontage SOT-23-3
DMN10H220LQ-7
Productnummer DigiKey
31-DMN10H220LQ-7TR-ND - Tape & Reel (TR)
31-DMN10H220LQ-7CT-ND - Cut Tape (CT)
31-DMN10H220LQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DMN10H220LQ-7
Beschrijving
MOSFET N-CH 100V 1.6A SOT23-3
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
8.3 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±16V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
401 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
1,3W (Ta)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Soort
Automotive
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Kwalificatie
AEC-Q101
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Type montage
Opbouwmontage
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
220mOhm @ 1,6A, 10V
Verpakking / doos
Vgs(th) (max.) bij Id
2,5V @ 250µA