DMN2004DWK-7 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
onsemi
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
onsemi
Op voorraad: 4.781
Gegevensblad
Nexperia USA Inc.
Op voorraad: 413
MOSFET's - Arrays 20V 540mA 200mW Opbouwmontage SOT-363