DMN2005K-7
Productnummer DigiKey
DMN2005K-7DITR-ND - Tape & Reel (TR)
DMN2005K-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
DMN2005K-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DMN2005K-7
Beschrijving
MOSFET N-CH 20V 300MA SOT23-3
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 20 V 300mA (Ta) 350mW (Ta) Opbouwmontage SOT-23-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DMN2005K-7 Modellen
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
1,7Ohm @ 200mA, 2,7V
Fabr.
Vgs(th) (max.) bij Id
900mV @ 100µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max.)
±10V
Vermogensdissipatie (max.)
350mW (Ta)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
20 V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
1,8V, 2,7V