DMN3009LFV-7 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | DMN3009LFV-7 |
Beschrijving | MOSFET N-CH 30V 60A POWERDI3333 |
Standaard levertijd fabrikant | 40 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | N-kanaal 30 V 60 A (Tc) 2W (Ta) Opbouwmontage PowerDI3333-8 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Vgs(th) (max.) bij Id 3V @ 250µA |
Fabr. | Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs 42 nC @ 10 V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Vgs (max.) ±20V |
Status onderdeel Actief | Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds 2000 pF @ 15 V |
FET-type | Vermogensdissipatie (max.) 2W (Ta) |
Technologie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) |
Spanning ontlading-bron (Vdss) 30 V | Type montage Opbouwmontage |
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C | Apparaatpakket leverancier PowerDI3333-8 |
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On) 4,5V, 10V | Verpakking / doos |
Rds aan (max.) bij Id, Vgs 5,5mOhm @ 30A, 10V | Basisproductnummer |