DMN3009LFV-7
Productnummer DigiKey
31-DMN3009LFV-7TR-ND - Tape & Reel (TR)
31-DMN3009LFV-7CT-ND - Cut Tape (CT)
31-DMN3009LFV-7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DMN3009LFV-7
Beschrijving
MOSFET N-CH 30V 60A POWERDI3333
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 30 V 60 A (Tc) 2W (Ta) Opbouwmontage PowerDI3333-8
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
42 nC @ 10 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max.)
±20V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2000 pF @ 15 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
2W (Ta)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
30 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
PowerDI3333-8
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
5,5mOhm @ 30A, 10V