DMN6040SSDQ-13
Productnummer DigiKey
DMN6040SSDQ-13DITR-ND - Tape & Reel (TR)
DMN6040SSDQ-13DICT-ND - Cut Tape (CT)
DMN6040SSDQ-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DMN6040SSDQ-13
Beschrijving
MOSFET 2N-CH 60V 5A 8SO
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 60V 5 A (Ta) 1,3W Opbouwmontage 8-SO
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DMN6040SSDQ-13 Modellen
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
22,4nC @ 10V
Fabrikant
Diodes Incorporated
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1287pF @ 25V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vermogen - max.
1,3W
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
MOSFET (metaaloxide)
Soort
Automotive
Configuratie
2 N-kanaal (dubbel)
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning ontlading-bron (Vdss)
60V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
5 A (Ta)
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
40mOhm @ 4,5A, 10V
Apparaatpakket leverancier
8-SO
Vgs(th) (max.) bij Id
3V @ 250µA