DMN60H080DS-7
Productnummer DigiKey
DMN60H080DS-7DITR-ND - Tape & Reel (TR)
DMN60H080DS-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
DMN60H080DS-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DMN60H080DS-7
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 80MA SOT23-3
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 80mA (Ta) 1,1W (Ta) Opbouwmontage SOT-23-3
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
1.7 nC @ 10 V
Digi-Reel®
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
25 pF @ 25 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
1,1W (Ta)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
100Ohm @ 60mA, 10V