DMT10H072LFDF-7
Productnummer DigiKey
31-DMT10H072LFDF-7TR-ND - Tape & Reel (TR)
31-DMT10H072LFDF-7CT-ND - Cut Tape (CT)
31-DMT10H072LFDF-7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DMT10H072LFDF-7
Beschrijving
MOSFET N-CH 100V 4A 6UDFN
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 4 A (Ta) 800mW (Ta) Opbouwmontage U-DFN2020-6 (type F)
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
5.1 nC @ 10 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max.)
±20V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
266 pF @ 50 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
800mW (Ta)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
U-DFN2020-6 (type F)
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
62mOhm @ 4,5A, 10V