DMTH15H017LPSWQ-13 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Diodes Incorporated
Op voorraad: 2.500
Gegevensblad
N-kanaal 150 V 8 A (Ta), 50 A (Tc) 1,5W (Ta), 107W (Tc) Opbouwmontage, wettable flank PowerDI5060-8 (type UX)
DMTH15H017LPSWQ-13
Productnummer DigiKey
31-DMTH15H017LPSWQ-13TR-ND - Tape & Reel (TR)
31-DMTH15H017LPSWQ-13CT-ND - Cut Tape (CT)
31-DMTH15H017LPSWQ-13DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DMTH15H017LPSWQ-13
Beschrijving
MOSFET BVDSS: 101V~250V POWERDI5
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
50 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
3369 pF @ 75 V
Vermogensdissipatie (max.)
1,5W (Ta), 107W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Soort
Automotive
Spanning ontlading-bron (Vdss)
150 V
Kwalificatie
AEC-Q101
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Type montage
Opbouwmontage, wettable flank
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Apparaatpakket leverancier
PowerDI5060-8 (type UX)
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
17,5mOhm @ 20A, 10V
Verpakking / doos
Vgs(th) (max.) bij Id
2,6V @ 250µA