DMTH3004LPSQ-13 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Similar
onsemi
Op voorraad: 5.918
Gegevensblad
Similar
onsemi
Op voorraad: 0
Gegevensblad
N-kanaal 30 V 22 A (Ta), 145 A (Tc) 136W (Tc) Opbouwmontage PowerDI5060-8
DMTH3004LPSQ-13
Productnummer DigiKey
DMTH3004LPSQ-13-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DMTH3004LPSQ-13
Beschrijving
MOSFET N-CH 30V PWRDI5060
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
43.7 nC @ 15 V
Fabr.
Vgs (max.)
+20V, -16V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2370 pF @ 15 V
Vermogensdissipatie (max.)
136W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Soort
Automotive
Spanning ontlading-bron (Vdss)
30 V
Kwalificatie
AEC-Q101
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Apparaatpakket leverancier
PowerDI5060-8
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
3,8mOhm @ 20A, 10V
Verpakking / doos
Vgs(th) (max.) bij Id
3V @ 250µA