DMTH4005SK3Q-13
Productnummer DigiKey
DMTH4005SK3Q-13DITR-ND - Tape & Reel (TR)
DMTH4005SK3Q-13DICT-ND - Cut Tape (CT)
DMTH4005SK3Q-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DMTH4005SK3Q-13
Beschrijving
MOSFET N-CH 40V 95A TO252
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 40 V 95 A (Tc) 2,1W (Ta), 100W (Tc) Opbouwmontage TO-252-3
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
49.1 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
3062 pF @ 20 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
2,1W (Ta), 100W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Soort
Automotive
Spanning ontlading-bron (Vdss)
40 V
Kwalificatie
AEC-Q101
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Type montage
Opbouwmontage
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Apparaatpakket leverancier
TO-252-3
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
4,5mOhm @ 50A, 10V
Verpakking / doos
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA