DMTH4005SPSQ-13
Productnummer DigiKey
DMTH4005SPSQ-13DITR-ND - Tape & Reel (TR)
DMTH4005SPSQ-13DICT-ND - Cut Tape (CT)
DMTH4005SPSQ-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DMTH4005SPSQ-13
Beschrijving
MOSFET N-CH 40V 20.9A PWRDI5060
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 40 V 20,9 A (Ta), 100 A (Tc) 2,6W (Ta), 150W (Tc) Opbouwmontage PowerDI5060-8
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
49.1 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
3062 pF @ 20 V
Vermogensdissipatie (max.)
2,6W (Ta), 150W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Soort
Automotive
Spanning ontlading-bron (Vdss)
40 V
Kwalificatie
AEC-Q101
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Apparaatpakket leverancier
PowerDI5060-8
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
3,7mOhm @ 50A, 10V
Verpakking / doos
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA