DMTH4007LPSQ-13
Productnummer DigiKey
DMTH4007LPSQ-13DITR-ND - Tape & Reel (TR)
DMTH4007LPSQ-13DICT-ND - Cut Tape (CT)
DMTH4007LPSQ-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DMTH4007LPSQ-13
Beschrijving
MOSFET N-CH 40V 15.5A PWRDI5060
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 40 V 15,5 A (Ta), 100 A (Tc) 2,7W (Ta), 150W (Tc) Opbouwmontage PowerDI5060-8
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
29.1 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1895 pF @ 30 V
Vermogensdissipatie (max.)
2,7W (Ta), 150W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Soort
Automotive
Spanning ontlading-bron (Vdss)
40 V
Kwalificatie
AEC-Q101
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Apparaatpakket leverancier
PowerDI5060-8
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
6,5mOhm @ 20A, 10V
Verpakking / doos
Vgs(th) (max.) bij Id
3V @ 250µA