DMTH6009LK3-13
Productnummer DigiKey
DMTH6009LK3-13DITR-ND - Tape & Reel (TR)
DMTH6009LK3-13DICT-ND - Cut Tape (CT)
DMTH6009LK3-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DMTH6009LK3-13
Beschrijving
MOSFET N-CH 60V 14.2A/59A TO252
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 60 V 14,2 A (Ta), 59 A (Tc) 3,2W (Ta), 60W (Tc) Opbouwmontage TO-252-3
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
33.5 nC @ 10 V
Vgs (max.)
±16V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1925 pF @ 30 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
3,2W (Ta), 60W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
60 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TO-252-3
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
10mOhm @ 13,5A, 10V