DMTH6009LK3-13 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | DMTH6009LK3-13 |
Beschrijving | MOSFET N-CH 60V 14.2A/59A TO252 |
Standaard levertijd fabrikant | 40 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | N-kanaal 60 V 14,2 A (Ta), 59 A (Tc) 3,2W (Ta), 60W (Tc) Opbouwmontage TO-252-3 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Vgs(th) (max.) bij Id 2V @ 250µA |
Fabr. | Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs 33.5 nC @ 10 V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Vgs (max.) ±16V |
Status onderdeel Actief | Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds 1925 pF @ 30 V |
FET-type | Vermogensdissipatie (max.) 3,2W (Ta), 60W (Tc) |
Technologie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 175°C (TJ) |
Spanning ontlading-bron (Vdss) 60 V | Type montage Opbouwmontage |
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C | Apparaatpakket leverancier TO-252-3 |
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On) 4,5V, 10V | Verpakking / doos |
Rds aan (max.) bij Id, Vgs 10mOhm @ 13,5A, 10V | Basisproductnummer |