DMTH8008LFGQ-13
Productnummer DigiKey
31-DMTH8008LFGQ-13TR-ND - Tape & Reel (TR)
31-DMTH8008LFGQ-13CT-ND - Cut Tape (CT)
31-DMTH8008LFGQ-13DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DMTH8008LFGQ-13
Beschrijving
MOSFET BVDSS: 61V~100V POWERDI33
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 80 V 17 A (Ta), 70 A (Tc) 1,2W (Ta), 50W (Tc) Opbouwmontage POWERDI3333-8
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
37.7 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2254 pF @ 40 V
Vermogensdissipatie (max.)
1,2W (Ta), 50W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Soort
Automotive
Spanning ontlading-bron (Vdss)
80 V
Kwalificatie
AEC-Q101
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Apparaatpakket leverancier
POWERDI3333-8
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
6,9mOhm @ 20A, 10V
Verpakking / doos
Vgs(th) (max.) bij Id
2,5V @ 1mA