DSC10065 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Diodes Incorporated
Op voorraad: 58
Gegevensblad
Dioden 650 V 10A Through-hole TO220AC (type WX)
DSC10065
Productnummer DigiKey
31-DSC10065-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSC10065
Beschrijving
DIODE SIL CARB 650V 10A TO220AC
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Inverse hersteltijd (trr)
0 ns
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
250 µA @ 650 V
Verpakking
Buis
Capaciteit bij Vr, F
400pF @ 100mV, 1MHz
Status onderdeel
Verouderd
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
650 V
Apparaatpakket leverancier
TO220AC (type WX)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
10A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.7 V @ 10 A
Basisproductnummer
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)