FH1220003Z | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | FH1220003Z |
Beschrijving | CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 12 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 12.288 MHz ±20ppm Kristallen 18pF 150 Ohms 4-SMD, zonder kabel |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | ESR (equivalente serieweerstand) 150 Ohms |
Fabr. | Bedrijfsmodus Grondmodus |
Serie | Bedrijfstemperatuur -20°C ~ 70°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Type montage Opbouwmontage |
Status onderdeel Actief | Verpakking / doos |
Type MHz-kristal | Apparaatpakket leverancier 4-SMD (2,5x2) |
Frequentie 12.288 MHz | Grootte / afmetingen 0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm) |
Frequentiestabiliteit ±20ppm | Hoogte - geplaatst (max.) 0,024" (0,60mm) |
Frequentietolerantie ±20ppm | Basisproductnummer |
Belastingscapaciteit 18pF |