FH1220003Z
Productnummer DigiKey
FH1220003ZTR-ND - Tape & Reel (TR)
FH1220003ZCT-ND - Cut Tape (CT)
FH1220003ZDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FH1220003Z
Beschrijving
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12.288 MHz ±20ppm Kristallen 18pF 150 Ohms 4-SMD, zonder kabel
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
150 Ohms
Fabr.
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Serie
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Type
MHz-kristal
Apparaatpakket leverancier
4-SMD (2,5x2)
Frequentie
12.288 MHz
Grootte / afmetingen
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frequentiestabiliteit
±20ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,024" (0,60mm)
Frequentietolerantie
±20ppm
Basisproductnummer
Belastingscapaciteit
18pF