FMMT625TA is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Diodes Incorporated
Op voorraad: 10.547
Gegevensblad
Similar
Nexperia USA Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
onsemi
onsemi
Nexperia USA Inc.
Op voorraad: 42
Transistors - Bipolair (BJT) - Enkel NPN 150 V 1 A 135MHz 625 mW Opbouwmontage SOT-23-3