FNETHE025
Productnummer DigiKey
FNETHE025TR-ND - Tape & Reel (TR)
FNETHE025CT-ND - Cut Tape (CT)
FNETHE025DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FNETHE025
Beschrijving
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
25 MHz XO (standaard) CMOS Oscillator 3,3V Inschakelen/uitschakelen 4-SMD, zonder kabel
Categorie
Spanning - voeding
3,3V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±25ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
15mA
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Basis resonator
Verpakking / doos
4-SMD, zonder kabel
Type
Grootte / afmetingen
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frequentie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,061" (1,55mm)