FRETHE025
Productnummer DigiKey
31-FRETHE025TR-ND - Tape & Reel (TR)
31-FRETHE025CT-ND - Cut Tape (CT)
31-FRETHE025DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FRETHE025
Beschrijving
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ CMOS
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
25 MHz VCXO CMOS Oscillator 3,3V Inschakelen/uitschakelen 6-SMD, zonder kabel
Categorie
Spanning - voeding
3,3V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±25ppm
Serie
Absoluut trekbereik (APR)
±100ppm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Stroom - voeding (max.)
10mA
Basis resonator
Type montage
Opbouwmontage
Type
Verpakking / doos
6-SMD, zonder kabel
Frequentie
Grootte / afmetingen
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Functie
Inschakelen/uitschakelen
Hoogte - geplaatst (max.)
0,061" (1,55mm)
Uitvoer
CMOS
Stroom - voeding (uitschakelen) (max.)
2mA