MMSZ5250B-7-F
Productnummer DigiKey
MMSZ5250B-FDITR-ND - Tape & Reel (TR)
MMSZ5250B-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
MMSZ5250B-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MMSZ5250B-7-F
Beschrijving
DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 20 V 500 mW ±5% Opbouwmontage SOD-123
EDA/CAD-modellen
MMSZ5250B-7-F Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 15 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Tolerantie
±5%
Vermogen - max.
500 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
25 Ohms