PDS4150-13
Productnummer DigiKey
PDS4150DITR-ND - Tape & Reel (TR)
PDS4150DICT-ND - Cut Tape (CT)
PDS4150DIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PDS4150-13
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 150V 4A POWERDI 5
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 150 V 4A Opbouwmontage PowerDI™ 5
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PDS4150-13 Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
10 µA @ 150 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Technologie
Apparaatpakket leverancier
PowerDI™ 5
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
150 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-65°C ~ 175°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
4A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
760 mV @ 4 A