SDM10U45-7 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | SDM10U45-7 |
Beschrijving | DIODE SCHOTTKY 40V 100MA SOD523 |
Standaard levertijd fabrikant | 40 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Dioden 40 V 100mA Opbouwmontage SOD-523 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Snelheid Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid |
Fabr. | Stroom - sper lekkage bij Vr 1 µA @ 25 V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Capaciteit bij Vr, F 15pF @ 10V, 1MHz |
Status onderdeel Actief | Type montage |
Technologie | Verpakking / doos |
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.) 40 V | Apparaatpakket leverancier SOD-523 |
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) 100mA | Bedrijfstemperatuur - verbinding -40°C ~ 125°C |
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If 800 mV @ 100 mA | Basisproductnummer |