SDT40100CT
Productnummer DigiKey
SDT40100CTDI-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SDT40100CT
Beschrijving
DIODE ARR SCHOT 100V 20A TO2203
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Diodearray 1 paar gemeenschappelijke kathode 100 V 20A Through-hole TO-220-3
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
790 mV @ 20 A
Fabrikant
Diodes Incorporated
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Verpakking
Buis
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 µA @ 100 V
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 150°C
Configuratie diode
1 paar gemeenschappelijke kathode
Type montage
Through-hole
Technologie
Schottky
Verpakking / doos
TO-220-3
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220-3
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) (per diode)
20A