SDT5A100SAF-13
Productnummer DigiKey
31-SDT5A100SAF-13TR-ND - Tape & Reel (TR)
31-SDT5A100SAF-13CT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SDT5A100SAF-13
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 5A SMAF
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 5A Opbouwmontage SMAF
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 µA @ 100 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Technologie
Apparaatpakket leverancier
SMAF
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 150°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
5A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
660 mV @ 5 A