SMBJ28A-13 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | SMBJ28A-13 |
Beschrijving | TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMB |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 45,4V Klem 13,2A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SMB |
Categorie | Stroom - piekpuls (10/1000 µs) 13,2A |
Fabr. | Vermogen - piek puls 600W |
Serie | Vermogenslijnbescherming Nee |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toepassingen General Purpose |
Status onderdeel Niet meer gevolgd bij DigiKey | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) |
Type Zener | Type montage Opbouwmontage |
Unidirectionele kanalen 1 | Verpakking / doos DO-214AA, SMB |
Spanning - sper doorslag (typ.) 28V | Apparaatpakket leverancier |
Spanning - doorslag (min.) 31,1V | Basisproductnummer |
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp 45,4V |