SMBJ48CA-13
Productnummer DigiKey
SMBJ48CA-13-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMBJ48CA-13
Beschrijving
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMB
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
77,4V Klem 7,7A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SMB
EDA/CAD-modellen
SMBJ48CA-13 Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
7,7A
Fabr.
Vermogen - piek puls
600W
Status onderdeel
Niet meer gevolgd bij DigiKey
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning - sper doorslag (typ.)
48V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
53,3V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
77,4V