ZHCS350QTA
Productnummer DigiKey
31-ZHCS350QTATR-ND - Tape & Reel (TR)
31-ZHCS350QTACT-ND - Cut Tape (CT)
31-ZHCS350QTADKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ZHCS350QTA
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 40V 510MA SOD523
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 40 V 510mA Opbouwmontage SOD-523
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ZHCS350QTA Modellen
Categorie
Inverse hersteltijd (trr)
1.6 ns
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
12 µA @ 30 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Capaciteit bij Vr, F
6pF @ 25V, 1MHz
Status onderdeel
Actief
Soort
Automotive
Technologie
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
40 V
Type montage
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
510mA
Verpakking / doos
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
810 mV @ 350 mA
Apparaatpakket leverancier
SOD-523
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Bedrijfstemperatuur - verbinding
125°C