ZHCS400TA | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | ZHCS400TA |
Beschrijving | DIODE SCHOTTKY 40V 400MA SOD323 |
Standaard levertijd fabrikant | 40 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Dioden 40 V 400mA Opbouwmontage SOD-323 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | ZHCS400TA Modellen |
Categorie | Snelheid Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io) |
Fabr. | Stroom - sper lekkage bij Vr 40 µA @ 30 V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Capaciteit bij Vr, F 20pF @ 25V, 1MHz |
Status onderdeel Actief | Type montage |
Technologie | Verpakking / doos |
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.) 40 V | Apparaatpakket leverancier SOD-323 |
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) 400mA | Basisproductnummer |
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If 500 mV @ 400 mA |