ZLLS2000TA
Productnummer DigiKey
31-ZLLS2000TATR-ND - Tape & Reel (TR)
31-ZLLS2000TACT-ND - Cut Tape (CT)
31-ZLLS2000TADKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ZLLS2000TA
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 40V 2.2A SOT236
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 40 V 2,2A Opbouwmontage SOT-23-6
Categorie
Inverse hersteltijd (trr)
6 ns
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
40 µA @ 30 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Capaciteit bij Vr, F
65pF @ 30V, 1MHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
40 V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-6
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
2,2A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
540 mV @ 2 A
Basisproductnummer
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)