ZXMP10A13FTA
Productnummer DigiKey
ZXMP10A13FTR-ND - Tape & Reel (TR)
ZXMP10A13FCT-ND - Cut Tape (CT)
ZXMP10A13FDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ZXMP10A13FTA
Beschrijving
MOSFET P-CH 100V 600MA SOT23-3
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
P-kanaal 100 V 600mA (Ta) 625mW (Ta) Opbouwmontage SOT-23-3
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
3.5 nC @ 10 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max.)
±20V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
141 pF @ 50 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
625mW (Ta)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
6V, 10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
1Ohm @ 600mA, 10V