BZT52C6V2
Productnummer DigiKey
4878-BZT52C6V2TR-ND - Tape & Reel (TR)
4878-BZT52C6V2CT-ND - Cut Tape (CT)
4878-BZT52C6V2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BZT52C6V2
Beschrijving
DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD123F
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 6.2 V 500 mW ±5% Opbouwmontage SOD-123F
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BZT52C6V2 Modellen
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
50 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 µA @ 3 V
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C (TJ)
Tolerantie
±5%
Apparaatpakket leverancier
SOD-123F
Vermogen - max.
500 mW