BZW04-256
Productnummer DigiKey
4878-BZW04-256TB-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BZW04-256
Beschrijving
TVS DIODE 256VWM 414VC DO204AC
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
414V Klem 1,1A Ipp TVS - Dioden Through-hole DO-204AC (DO-15)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BZW04-256 Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
1,1A
Fabr.
Vermogen - piek puls
400W
Verpakking
Bulk
Vermogenslijnbescherming
Nee
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
General Purpose
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 175°C (TJ)
Unidirectionele kanalen
1
Type montage
Through-hole
Spanning - sper doorslag (typ.)
256V
Verpakking / doos
DO-204AC, DO-15, axiaal
Spanning - doorslag (min.)
285V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
414V