BZX84C3V6
Productnummer DigiKey
4878-BZX84C3V6TR-ND - Tape & Reel (TR)
4878-BZX84C3V6CT-ND - Cut Tape (CT)
4878-BZX84C3V6DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BZX84C3V6
Beschrijving
DIODE ZENER 3.6V 300MW SOT23
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 3.6 V 300 mW ±5% Opbouwmontage SOT-23-3 (TO-236)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BZX84C3V6 Modellen
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
90 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
5 µA @ 1 V
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C (TJ)
Tolerantie
±5%
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3 (TO-236)
Vermogen - max.
300 mW