BZX84C5V1
Productnummer DigiKey
5245-BZX84C5V1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BZX84C5V1
Beschrijving
DIODE ZENER 5.1V 300MW SOT23
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 5.1 V 300 mW ±5% Opbouwmontage SOT-23-3 (TO-236)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BZX84C5V1 Modellen
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
60 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
2 µA @ 2 V
Verpakking
Strook
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C (TJ)
Tolerantie
±5%
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3 (TO-236)
Vermogen - max.
300 mW