DI015N25D1 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | DI015N25D1 |
Beschrijving | MOSFET DPAK N 250V 0.2OHM 175C |
Standaard levertijd fabrikant | 10 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | N-kanaal 250 V 15 A (Tc) 140W (Tc) Opbouwmontage TO-252 (DPAK) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | DI015N25D1 Modellen |
Categorie | Vgs(th) (max.) bij Id 4,5V @ 250µA |
Fabr. | Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs 8.9 nC @ 10 V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Vgs (max.) ±20V |
Status onderdeel Actief | Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds 475 pF @ 125 V |
FET-type | Vermogensdissipatie (max.) 140W (Tc) |
Technologie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 175°C (TJ) |
Spanning ontlading-bron (Vdss) 250 V | Type montage Opbouwmontage |
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C | Apparaatpakket leverancier TO-252 (DPAK) |
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On) 10V | Verpakking / doos |
Rds aan (max.) bij Id, Vgs 255mOhm @ 15A, 10V |