DI015N25D1
Productnummer DigiKey
4878-DI015N25D1TR-ND - Tape & Reel (TR)
4878-DI015N25D1CT-ND - Cut Tape (CT)
4878-DI015N25D1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DI015N25D1
Beschrijving
MOSFET DPAK N 250V 0.2OHM 175C
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 250 V 15 A (Tc) 140W (Tc) Opbouwmontage TO-252 (DPAK)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DI015N25D1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
8.9 nC @ 10 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max.)
±20V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
475 pF @ 125 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
140W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
250 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TO-252 (DPAK)
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
255mOhm @ 15A, 10V