DI105N04PQ-AQ
Productnummer DigiKey
4878-DI105N04PQ-AQTR-ND - Tape & Reel (TR)
4878-DI105N04PQ-AQCT-ND - Cut Tape (CT)
4878-DI105N04PQ-AQDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DI105N04PQ-AQ
Beschrijving
MOSFET N-CH 40V 105A 8-POWERTDFN
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 40 V 105 A (Tc) 83W (Tc) Opbouwmontage 8-QFN (5x6)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DI105N04PQ-AQ Modellen
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
23 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
3033 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
83W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Soort
Automotive
Spanning ontlading-bron (Vdss)
40 V
Kwalificatie
AEC-Q101
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Type montage
Opbouwmontage
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Apparaatpakket leverancier
8-QFN (5x6)
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
2,6mOhm @ 50A, 10V
Verpakking / doos
Vgs(th) (max.) bij Id
2,4V @ 250µA