DI78L12UAB
Productnummer DigiKey
4878-DI78L12UABTR-ND - Tape & Reel (TR)
4878-DI78L12UABCT-ND - Cut Tape (CT)
4878-DI78L12UABDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DI78L12UAB
Beschrijving
IC REG LINEAR 12V 100MA SOT89
Standaard levertijd fabrikant
9 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 100mA SOT-89
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DI78L12UAB Modellen
Categorie
Spanning - uitgang (min./vast)
12V
Fabr.
Stroom - uitgang
Serie
Stroom - rust (Iq)
6.5 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
42dB (120 Hz)
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur, kortsluiting
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
TO-243AA
Spanning - ingang (max.)
35V