P4SMAJ18CA
Productnummer DigiKey
4878-P4SMAJ18CATR-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P4SMAJ18CA
Beschrijving
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AC
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
29,2V Klem 13,7A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AC (SMA)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
P4SMAJ18CA Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
13,7A
Fabr.
Vermogen - piek puls
400W
Verpakking
Bulk
Vermogenslijnbescherming
Nee
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
General Purpose
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C (TJ)
Bidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
18V
Verpakking / doos
DO-214AC, SMA
Spanning - doorslag (min.)
20V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
29,2V