P4SMAJ28CA
Productnummer DigiKey
4878-P4SMAJ28CATR-ND - Tape & Reel (TR)
4878-P4SMAJ28CACT-ND - Cut Tape (CT)
4878-P4SMAJ28CADKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P4SMAJ28CA
Beschrijving
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AC
Gedetailleerde beschrijving
45,4V Klem 8,8A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AC (SMA)
EDA/CAD-modellen
P4SMAJ28CA Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
8,8A
Fabr.
Vermogen - piek puls
400W
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C (TJ)
Bidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
28V
Spanning - doorslag (min.)
31,1V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
45,4V