P4SMAJ54 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Nexperia USA Inc.
Op voorraad: 132.830
Gegevensblad
96,3V Klem 4,2A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AC (SMA)
DO-214AC, SMA
P4SMAJ54
Productnummer DigiKey
4878-P4SMAJ54-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P4SMAJ54
Beschrijving
TVS DIODE 54VWM 96.3VC DO214AC
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
P4SMAJ54 Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
4,2A
Fabr.
Vermogen - piek puls
400W
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C (TJ)
Unidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
54V
Spanning - doorslag (min.)
60V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
96,3V