TPSMA6L15A
Productnummer DigiKey
4878-TPSMA6L15ATR-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPSMA6L15A
Beschrijving
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMAF
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
24,4V Klem 24,6A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SMAF
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TPSMA6L15A Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
24,6A
Fabr.
Vermogen - piek puls
600W
Verpakking
Bulk
Vermogenslijnbescherming
Nee
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
General Purpose
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C (TJ)
Unidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
15V
Verpakking / doos
DO-221AC, SMA platte kabels
Spanning - doorslag (min.)
16,7V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
24,4V