Z2SMB100
Productnummer DigiKey
4878-Z2SMB100TR-ND - Tape & Reel (TR)
4878-Z2SMB100CT-ND - Cut Tape (CT)
4878-Z2SMB100DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
Z2SMB100
Beschrijving
DIODE ZENER 100V 2W DO214AA
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 100 V 2 W ±5% Opbouwmontage DO-214AA (SMB)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
Z2SMB100 Modellen
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
60 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 µA @ 75 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C (TJ)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Verpakking / doos
Tolerantie
±5%
Apparaatpakket leverancier
DO-214AA (SMB)
Vermogen - max.
2 W