CL2-F16-12R
Productnummer DigiKey
4761-CL2-F16-12R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CL2-F16-12R
Beschrijving
LINE FILTER 250VAC/VDC 1.6A CHAS
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Enkele fase EMC/EMI Lijnfilter 1.6 A 250VAC 50 ~ 60Hz Enkel stadium Snelkoppeling
Categorie
Spanning - nominaal AC
250V
Fabrikant
DIT
Stroom
1.6 A
Serie
Frequentie - bedrijf
50 ~ 60Hz
Verpakking
Box
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Goedkeuringsinstantie
CSA, TÜV, UR
Type filter
Enkele fase
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C
Configuratie
Enkel stadium
Type montage
Chassismontage
Spanning - nominaal DC
250V